(0539) 370 67 39
(0538) 882 56 72
(0539) 370 67 39
(0538) 882 56 72
Türkçe
 
 
 
Hakkımızda

İşletmemiz Çorlu, Tekirdağ, Silivri, Çerkezköy, Marmaraereğlisi bölgesinde profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Temizliğin öneminin farkındayız ve bu yüzden sektördeyiz. Firmamız Çorlu'da kuruldu ve tüm Trakya bölgesine ulaşmaktayız. 

Günümüzde her firmanın diğerlerinden farklı olmak ve rakiplerinin önüne geçmek için müşterilerine verdiği hizmeti arttırması gerekiyor. Bu hizmetler sadece firmanın hizmet verdiği alan da değil Müşterinin dikkati ile göze çarpacak detaylarda da olmalıdır.

Temizlikte firmaların müşterilerine sunmak zorunda olduğu hizmetlerden bir tanesi. Örnek verecek olursak bir banka her ne kadar müşterilerine uygun fiyatlı kredi teklifleri ve benzeri hizmetler verse de banka şubesinin iş ortamının havasız ve pis olması bu bankanın müşteri potansiyelini olumsuz etkileyecektir. Çorlu ve çevresinde Çorlu temizlik alanında yıllardan bu yana hizmet veren temizlik personellerimiz sayesinde iş yeri ve evleriniz için yüksek kaliteli temizlik hizmeti sağlıyoruz. 

Duru temizlik olarak nasıl amacımız her zaman müşterilerimize üst düzey hizmet sunmaktır. İç ve dış cephe temizliğinde zamanın en iyi teknolojisini kullanan personellerimiz sayesinde verdiğimiz hizmetin her noktasından memnun kalacaksınız. Temizlik hizmetlerinde personelin hassasiyeti ve çalışma prensibi her ne kadar yüksek olsa da kullanılan malzemelerin de kaliteli olması hizmeti etkilemektedir. Duru temizlik olarak piyasada bilinen en kaliteli temizlik malzemelerini kullanıyor ve hizmet kalitesinde düşürmemek için ikinci sınıf temizlik malzemelerinden her zaman kaçınıyor ve böylece kendimizi diğer Çorlu temizlik firmalarından ayırıyoruz. 

Firmamız bünyesinde sadece ev, işyeri, ofis ve benzeri mekanlar için temizlik hizmeti değil aynı zamanda mobilya temizliği alanında hizmet alabilirsiniz. Bununla birlikte mağazamızda toplu temizlik malzemesi satışı da yapılmaktadır. Siz de ev ve iş yerinizin temizlik işlerini güvenilir ve emin ellere bırakmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.